ÜST YAPI İŞLEMLERİ

Siteler Organize Oluyor !

ÜST YAPI İÇİN HAFRİYAT İZİNLERİ BAŞLADI

OSB’mizde üstyapı Yapı Ruhsatı öncesi, hafriyat çalışmalarına izin verilmeye başlanmıştır. 2022 Aralık ayında başlayacak üst yapı çalışmaları öncesinde Bölge Müdürlüğümüze Başvuruda bulunarak kübaj cetveli ve aplikasyon krokinizi bölgemizden temin edebilir, firmalardan teklif alarak anlaşma yaptığınız firmaya hafriyatınızı şimdiden aldırabilirsiniz. Yapı ruhsatı ve üst yapı yapım işleri için gerekli evraklar ve izinler web sitemize en geç 1 Aralık 2022 tarihinde yüklenecek olup, Katılımcılarımız bu tarihten itibaren üst yapı (fabrika) inşaasına da başlayabileceklerdir.

HAFRİYAT İZİN İŞLEM ADIMLARI

Aşağıda ki adımları izleyerek Bölge Müdürlüğümüze Hafriyat izni ve gerekli dökümanlar için başvurabilirsiniz. Hafriyat izni öncesi MEYDİP E-Tahsis işlemlerinizin tamamlanmış olması gereklidir.

Hafriyat izin işlem ücreti

Dilekçede yer alan işlem ücretini, Yine dilekçede yer alan hesaba ödeme yaparak dekontunuz ile birlikte bölge müdürlüğümüze başvurunuz.

Gerekli evrakların Bölge Müdürlüğünden temini

Gerekli işlemler başlatılarak, arsanıza ait kübaj cetveli ve aplikasyon krokisi tarafınıza aksi bir durum söz konusu olmadıkça 15 gün içerisinde teslim edilecektir.

Hafriyat İzin Dilekçe Örneği

DOSYA İNDİR