MEYDİP ÜZERİNDEN ARSA TAHSİSLER BAŞLADI

Siteler Organize Oluyor !

MEYDİP ÜZERİNDEN ARSA TAHSİSLER BAŞLADI

ARSA TAHSİS İŞLEMLERİ MEYDİP ÜZERİNDEN YAPILMAKTADIR

T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından OSB’lerde Arsa Tahsis ve diğer konularda kullanmak üzere MEYDİP sistemini hayata geçirildi. MEYDİP üzerinden nasıl arsa tahsis talebi yapacağınızı bu sunumda anlatmaya çalıştık, sunumda ki adımları takip ederek arsa tahsis başvurusunda bulunabilirsiniz.

Arsa tahsis başvurusunda bulunmadan önce E-İMZA edinmeyi unutmayınız, Bir E-İMZA cihazınız yoksa PTT Şubelerinden veya, E-İMZA kuruluşlarından E-İMZA talep edebilirsiniz.

Başvuruları, mobilya ve tamamlayıcı sektörlerde yer alan Gerçek Şahıs İşletmeleri, ve Tüzel Kişilikler Yetkili kişilerin E-İMZA’sı ile gerçekleştirebilirler.

Başvuru yapmadan önce Bölgemizden Bilgi almalısınız.

Aşağıda ki evrakları tamamlayarak, PDF olarak  dijital hallerini aşağıda ki sunumda anlatıldığı üzere son adımda MEYDİP üzerinden sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bu sebeple aşağıda ki evrakların PDF hallerini bilgisayarınızda hazır bulundurunuz.

  1. Güncel Vergi Levhası Fotokopisi
  2. Güncel Oda kayıt belgesi (Faaliyet Belgesi)
  3. Şirketler için imza sirküsü, Şahıslar için İmza Beyannamesi
  4. Şirketler İçin İmza sirküsünde adı bulunan Yetkili kişiye veya kişilere ait nüfus cüzdanı fotokopileri, Şahıs firmaları için firma sahibi kimlik fotokopisi
  5. Ödeme Dekontları

Yukarıda ki evraklarınızın teslimi sonrası gerekli kontroller tamamlanacak, Arsa tahsis sözleşmesi ve Yatırım Taahhütnamesi için tarafınıza gün verilecektir. (Eksik ödeme olması halinde arsa tahsisi yapılamamaktadır)

MEYDİP Sistemine erişim için tıklayınız

 

  Sunumu Bilgisayarınıza İndirmek İçin Tıklayınız…

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir